CANLI SONUÇLAR | NTVHaberNTVHaber

28 Mayıs 2022 - 15:58
reklam
ALMANYA REGİONALLİGA
MS
Berliner FC Dynamo Berliner FC Dynamo
0 - 2
VfB Oldenburg VfB Oldenburg
MS
Jeddeloh Jeddeloh
3 - 0
St.Pauli II St.Pauli II
AMERİKA ŞAMPİYONLUK LİGİ
MS
New York Red Bull II New York Red Bull II
1 - 2
Birmingham Legion Birmingham Legion
MS
Atlanta United II Atlanta United II
0 - 0
Orange County SC Orange County SC
MS
Las Vegas Lights FC Las Vegas Lights FC
0 - 1
El Paso Locomotive El Paso Locomotive
21:00
Louisville City Louisville City
- : -
FC Tulsa FC Tulsa
23:00
Indy Eleven Indy Eleven
- : -
New Mexico United New Mexico United
ANGOLA 1. LİGİ
-
C.R.D. Libolo C.R.D. Libolo
- 0
Bravos do Maquis Bravos do Maquis
-
CD Primeiro de Agosto CD Primeiro de Agosto
- 0
Sagrada Esperanca Sagrada Esperanca
-
Cuando Cubango Cuando Cubango
- 0
Sporting de Benguela Sporting de Benguela
-
Kabuscorp SC Kabuscorp SC
- 0
Progresso do Sambizanga Progresso do Sambizanga
-
Interclube Interclube
- 0
Petro Atletico Luanda Petro Atletico Luanda
-
CD Lunda Sul CD Lunda Sul
- 0
Sporting de Cabinda Sporting de Cabinda
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
MS
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
2 - 0
Club Atlecio Estudiantes Club Atlecio Estudiantes
MS
Agropecuario Agropecuario
1 - 1
Brown de Adrogue Brown de Adrogue
21:10
Nueva Chicago Nueva Chicago
- : -
Chaco For Ever Chaco For Ever
21:10
Instituto Instituto
- : -
Chacarita Juniors Chacarita Juniors
21:30
Sacachispas FC Sacachispas FC
- : -
Guillermo Brown Guillermo Brown
21:30
Flandria Flandria
- : -
Villa Dalmine Villa Dalmine
AVUSTRALYA 1. LİGİ
MS
Melbourne City Melbourne City
0 - 2
Western United FC Western United FC
AVUSTRALYA NPL BAŞKENT
MS
O'Connor Knights O'Connor Knights
4 - 3
West Canberra Wanderers West Canberra Wanderers
MS
Monaro Panthers Monaro Panthers
6 - 0
Belconnen United Belconnen United
AVUSTRALYA NPL BATI
10:00
Balcatta Balcatta
- : -
Gwelup Croatia Gwelup Croatia
MS
Armadale Armadale
0 - 1
Inglewood United Inglewood United
MS
Perth Red Star FC Perth Red Star FC
4 - 2
Sorrento Sorrento
MS
Stirling Lions Stirling Lions
0 - 1
Floreat Athena Floreat Athena
MS
Perth SC Perth SC
1 - 3
Bayswater City Bayswater City
MS
Perth Glory II Perth Glory II
1 - 0
Cockburn City Cockburn City
AVUSTRALYA NPL GÜNEY
MS
Croydon Kings Croydon Kings
3 - 0
Cumberland United Cumberland United
MS
MetroStars MetroStars
2 - 0
Adelaide Olympic FC Adelaide Olympic FC
MS
South Adelaide Panthers South Adelaide Panthers
1 - 1
White City FC White City FC
MS
Adelaide Comets Adelaide Comets
4 - 1
West Torrens Birkalla West Torrens Birkalla
MS
Sturt Lions FC Sturt Lions FC
1 - 1
Adelaide United II Adelaide United II
AVUSTRALYA NPL KUZEY
MS
Adamstown Rosebuds Adamstown Rosebuds
3 - 4
Cooks Hill United Cooks Hill United
MS
Weston Bears Weston Bears
2 - 2
Newcastle Olympic Newcastle Olympic
08:00
Maitland FC Maitland FC
- : -
Lambton Jaffas FC Lambton Jaffas FC
AVUSTRALYA NPL QUEENSLAND
MS
Brisbane City Brisbane City
2 - 2
Peninsula Power Peninsula Power
10:15
Eastern Suburbs Eastern Suburbs
- : -
Brisbane Olympic Brisbane Olympic
MS
Queensland Lions Queensland Lions
8 - 0
Capalaba FC Capalaba FC
AVUSTRALYA NPL YENİ GÜNEY GALLER
MS
Manly United Manly United
4 - 1
APIA Leichhardt Tigers APIA Leichhardt Tigers
MS
Marconi Stallions Marconi Stallions
5 - 3
Sydney II Sydney II
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
MS
FCM Traiskirchen FCM Traiskirchen
1 - 0
Drassburg  Drassburg 
MS
SC Bregenz SC Bregenz
3 - 2
Rot Weiss Rankweil Rot Weiss Rankweil
MS
SK Bischofshofen SK Bischofshofen
3 - 1
SV Grödig SV Grödig
MS
Admira Dornbirn Admira Dornbirn
2 - 2
SV Telfs SV Telfs
90'
Hertha Wels Hertha Wels
5 - 1
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09
74'
SC Weiz SC Weiz
0 - 1
Wolfsberger AC (A) Wolfsberger AC (A)
DA
Kufstein Kufstein
1 - 5
SC Imst SC Imst
DA
Stadl-Paura Stadl-Paura
0 - 0
FC Wels FC Wels
DA
Ried (A) Ried (A)
0 - 1
Allerheiligen Allerheiligen
45'
SC Röthis SC Röthis
1 - 0
Rotenberg Rotenberg
19:00
FC Lauterach FC Lauterach
- : -
FC Egg FC Egg
19:00
Hohenems Hohenems
- : -
SV Austria Salzburg SV Austria Salzburg
19:00
WSG Swarovski Tirol II WSG Swarovski Tirol II
- : -
SV Fügen SV Fügen
20:00
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt
- : -
SC Deutschlandsberg SC Deutschlandsberg
BELARUS 1. LİGİ
MS
Dinamo Brest Dinamo Brest
0 - 3
BATE BATE
MS
Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
3 - 4
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
19:00
Shakhtior Soligorsk Shakhtior Soligorsk
- : -
FK Vitebsk FK Vitebsk
BOLİVYA PREMİER - APERTURA
22:00
Nacional Potosi Nacional Potosi
- : -
Blooming Blooming
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
DA
Rudar Prijedor Rudar Prijedor
0 - 0
Zrinjski Zrinjski
BREZİLYA AMAPAENSE
MS
Santos AP Santos AP
2 - 1
Ypiranga AP Ypiranga AP
23:00
Macapa Macapa
- : -
Oratorio Oratorio
23:00
Santos AP Santos AP
- : -
Santana EC Santana EC
BREZİLYA SERİE A
22:30
Goias Goias
- : -
RB Bragantino RB Bragantino
BREZİLYA SERİE B
MS
Tombense Tombense
1 - 0
Bahia Bahia
MS
Criciuma Criciuma
0 - 1
Cruzeiro Cruzeiro
22:30
CSA CSA
- : -
Novorizontino Novorizontino
BREZİLYA SERİE C
MS
EC Sao Jose EC Sao Jose
1 - 1
Atletico Cearense Atletico Cearense
21:00
Figueirense Figueirense
- : -
Ferroviario Ferroviario
23:00
Campinense Campinense
- : -
EC Vitoria EC Vitoria
BULGARİSTAN 1. LİGİ
29'
Botev Plovdiv Botev Plovdiv
0 - 0
Beroe Beroe
CEZAYİR ULUSAL LİGİ
12'
MC Alger MC Alger
0 - 0
JS Kabylie JS Kabylie
ÇEKYA 3. LİGİ
MS
Jablonec B Jablonec B
0 - 0
Sokol Zapy Sokol Zapy
MS
Banik Sokolov Banik Sokolov
3 - 0
SK Benesov SK Benesov
İPT
FK Slavoj Vysehrad FK Slavoj Vysehrad
0 - 0
Slavia Prag B Slavia Prag B
MS
Sigma Olomouc B Sigma Olomouc B
3 - 1
FC Vratimov FC Vratimov
MS
Slovan Liberec B Slovan Liberec B
0 - 1
Prepere Prepere
MS
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
1 - 0
FK Admira Prag FK Admira Prag
MS
Frydek-Mistek Frydek-Mistek
1 - 0
SFK Vrchovina SFK Vrchovina
DA
Jiskra Usti Nad Orlici Jiskra Usti Nad Orlici
0 - 3
Chlumec nad Cidlino Chlumec nad Cidlino
DA
SK Hanacka Kromeriz SK Hanacka Kromeriz
0 - 0
Zlin B Zlin B
DA
Slovan Velvary Slovan Velvary
0 - 0
Hradec Kralove II Hradec Kralove II
DA
Uhersky Brod Uhersky Brod
1 - 0
Vysocina Jihlava B Vysocina Jihlava B
DA
Hlucin Hlucin
2 - 2
Unicov Unicov
DANİMARKA 1. LİGİ
MS
Fremad Amager Fremad Amager
1 - 4
Vendsyssel FF Vendsyssel FF
MS
HB Koge HB Koge
4 - 4
Hobro Hobro
MS
Esbjerg Esbjerg
2 - 2
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
EKVADOR PRİMERA
MS
Gualaceo Gualaceo
1 - 4
Aucas Aucas
21:00
Mushuc Runa Mushuc Runa
- : -
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
23:30
Orense Orense
- : -
Guayaquil City FC Guayaquil City FC
ERMENİSTAN PREMİER LİGİ
İPT
Sevan FC Sevan FC
0 - 0
FC Noah FC Noah
MS
Alashkert Alashkert
1 - 1
Pyunik Pyunik
MS
Noravank Noravank
3 - 2
BKMA BKMA
MS
FC Urartu FC Urartu
2 - 0
FK Van FK Van
DA
Ararat Ararat
0 - 1
FC Ararat Armenia FC Ararat Armenia
ESTONYA 1. LİGİ
19:30
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
- : -
TJK Legion TJK Legion
ESTONYA 2. LİGİ
MS
Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
0 - 3
Viimsi JK Viimsi JK
MS
Harju JK Laagri Harju JK Laagri
4 - 2
FC Elva FC Elva
MS
FC Nomme United FC Nomme United
2 - 2
Ida-Virumaa FC Alliance Ida-Virumaa FC Alliance
FAROE ADALARI 1. LİGİ
MS
07 Vestur 07 Vestur
2 - 0
Skala Skala
FAS KUPASI
ERT
AS Mansouria AS Mansouria
0 - 0
RS Berkane RS Berkane
ERT
Wydad Casablanca Wydad Casablanca
0 - 0
Raja Casablanca Raja Casablanca
19:00
MAS Fes MAS Fes
- : -
Youssoufia Berrechid Youssoufia Berrechid
FİNLANDİYA VEİKKAUSLİİGA
MS
Inter Turku Inter Turku
2 - 2
Ilves Ilves
MS
Haka Haka
1 - 1
Lahti Lahti
MS
Oulu Oulu
1 - 0
SJK SJK
GÜNEY AFRİKA NEDBANK KUPASI
19:00
Mamelodi Sundowns Mamelodi Sundowns
- : -
Marumo Gallants FC Marumo Gallants FC
GÜNEY KORE 2. LİGİ
MS
Busan I'Park Busan I'Park
0 - 3
Gwangju Gwangju
MS
Seoul E-Land FC Seoul E-Land FC
0 - 1
Daejeon Hana Citizen Daejeon Hana Citizen
MS
Anyang Anyang
1 - 0
Gyeongnam FC Gyeongnam FC
GÜNEY KORE 3. LİGİ
MS
Changwon City Changwon City
0 - 1
Yangju Citizen Yangju Citizen
MS
Mokpo City FC Mokpo City FC
2 - 3
Gangneung City Gangneung City
MS
Gimhae Gimhae
2 - 0
Cheongju FC Cheongju FC
GÜNEY KORE K-LİGİ
MS
FC Seoul FC Seoul
2 - 2
Gimcheon Sangmu Gimcheon Sangmu
MS
Jeonbuk FC Jeonbuk FC
0 - 2
Jeju United Jeju United
MS
Suwon FC Suwon FC
1 - 2
Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
GÜRCİSTAN 2. LİGİ
-
Gareji Sagarejo Gareji Sagarejo
- 0
Shevardeni 1906 Shevardeni 1906
-
Spaeri Spaeri
- 0
Shukura Kobuleti Shukura Kobuleti
-
Merani Martvili Merani Martvili
- 0
WIT Georgia WIT Georgia
-
Dinamo Zugdidi Dinamo Zugdidi
- 0
Samtredia Samtredia
İNGİLTERE 2. LİGİ
DA
Mansfield Town Mansfield Town
0 - 2
Port Vale Port Vale
İNGİLTERE ULUSAL LİGİ
UZS
Wrexham Wrexham
4 - 5
Grimsby Town Grimsby Town
İSPANYA LA LİGA 2
19:15
Amorebieta Amorebieta
- : -
Ponferradina Ponferradina
19:15
Lugo Lugo
- : -
Malaga Malaga
İSVEÇ 2. LİGİ
MS
FC Gute FC Gute
3 - 1
Sandvikens AIK FK Sandvikens AIK FK
MS
Grebbestads Grebbestads
1 - 3
Stenungsunds IF Stenungsunds IF
MS
Angered BK Angered BK
2 - 1
Kumla Kumla
MS
Trosa Vagnharad SK Trosa Vagnharad SK
2 - 1
IFK Lidingö IFK Lidingö
MS
FBK Balkan FBK Balkan
0 - 1
Högsby Högsby
İSVEÇ ALLSVENSKAN LİGİ
MS
Mjallby Mjallby
1 - 1
Kalmar Kalmar
MS
Göteborg Göteborg
2 - 0
Sundsvall Sundsvall
DA
Hacken Hacken
2 - 1
Sirius Sirius
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
MS
IK Brage IK Brage
2 - 1
Norrby Norrby
MS
Trelleborg Trelleborg
1 - 1
Landskrona Landskrona
MS
Vasteras SK Vasteras SK
2 - 2
Halmstad Halmstad
MS
Öster Öster
2 - 0
Jönköpings Södra Jönköpings Södra
DA
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna
1 - 0
Östersund Östersund
İZLANDA 1. LİGİ
MS
Vestri Vestri
3 - 3
Thor A. Thor A.
MS
Grindavik Grindavik
1 - 0
Fylkir Fylkir
MS
Grótta Grótta
5 - 1
KV Vesturbajer KV Vesturbajer
JAPONYA J-1 LİGİ
MS
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
1 - 0
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
MS
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
0 - 0
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
JAPONYA J-2 LİGİ
MS
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
1 - 1
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
MS
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
1 - 1
Omiya Ardija Omiya Ardija
JAPONYA J-3 LİGİ
MS
Giravanz Kitakyushu Giravanz Kitakyushu
0 - 1
Yokohama Sports Yokohama Sports
LETONYA 1. LİGİ
MS
Tukums 2000-2 Tukums 2000-2
1 - 6
Riga FC-2 Riga FC-2
MS
Rigas FS-2 Rigas FS-2
3 - 2
AFA Olaine AFA Olaine
DA
FS Jelgava FS Jelgava
1 - 0
Smiltene Smiltene
LETONYA VİRSLİGA
MS
FK Liepaja FK Liepaja
1 - 3
Valmiera Valmiera
MS
BFC Daugavpils BFC Daugavpils
1 - 2
Auda Auda
29'
FS Metta LU FS Metta LU
0 - 0
Super Nova Super Nova
LİTVANYA 1. LİGİ
MS
FK Zalgiris-2 FK Zalgiris-2
1 - 0
Marijampole City Marijampole City
ERT
FK Minija FK Minija
0 - 0
BFA BFA
MS
Babrungas Babrungas
5 - 0
Garliava Garliava
MS
Neptunas Klaipeda Neptunas Klaipeda
4 - 3
Ekranas Ekranas
MS
Atmosfera Atmosfera
0 - 3
DFK Dainava DFK Dainava
MS
FK Riteriai-2 FK Riteriai-2
1 - 1
Be1 NFA Be1 NFA
19:00
Banga-2 Banga-2
- : -
Nevezis Nevezis
LÜKSEMBURG ULUSAL LİGİ
-
Jeunesse Junglinster Jeunesse Junglinster
- 0
Wiltz 71 Wiltz 71
MALEZYA PREMİER LİGİ
MS
Skuad Projek Fam-Msn Skuad Projek Fam-Msn
1 - 5
Terengganu 2 Terengganu 2
MS
UITM UITM
1 - 1
PDRM PDRM
MISIR 1. LİGİ
90'
Ghazl El Mehalla Ghazl El Mehalla
0 - 1
El Geish El Geish
19:30
Smouha Smouha
- : -
ENPPI ENPPI
19:30
Zamalek Zamalek
- : -
Ismaily SC Ismaily SC
NİJERYA PREMİER LİGİ
MS
MFM MFM
3 - 1
Gombe United Gombe United
DA
Niger Tornadoes Niger Tornadoes
0 - 0
Lobi Stars Lobi Stars
DA
Kwara United Kwara United
1 - 0
Akwa United Akwa United
DA
Remo Stars Remo Stars
1 - 2
Kano Pillars Kano Pillars
DA
Plateau United Plateau United
2 - 0
Enugu Rangers Enugu Rangers
DA
Dakkada Dakkada
1 - 1
Rivers United Rivers United
45'
Heartland Owerri Heartland Owerri
0 - 1
Shooting Stars Shooting Stars
DA
Enyimba Enyimba
1 - 0
Nasarawa United Nasarawa United
DA
Sunshine Stars Sunshine Stars
0 - 0
Katsina United Katsina United
NORVEÇ 2. LİGİ
MS
Sotra Sotra
1 - 2
Egersunds Egersunds
MS
Oygarden FK Oygarden FK
2 - 1
Ørn-Horten Ørn-Horten
MS
Hodd Hodd
2 - 0
Alta Alta
MS
Kvik Halden Kvik Halden
1 - 1
Staal Jorpeland Staal Jorpeland
MS
Eidsvold TF Eidsvold TF
2 - 1
Levanger Levanger
MS
Ullern Ullern
0 - 3
FK Arendal FK Arendal
MS
Kjelsas Kjelsas
4 - 0
Gjøvik-Lyn Gjøvik-Lyn
MS
Ull Kisa Ull Kisa
4 - 2
Baerum Baerum
MS
Notodden Notodden
0 - 4
Fløy Fløy
MS
Moss Moss
2 - 1
Strommen Strommen
NORVEÇ ELİTESERİEN
MS
Ham Kam Ham Kam
1 - 2
Odds BK Odds BK
19:00
Stromsgodset Stromsgodset
- : -
Viking Viking
ÖZBEKİSTAN PREMİER LİGİ
ERT
Sogdiyona Jizzax Sogdiyona Jizzax
0 - 0
Pakhtakor Pakhtakor
MS
Kuruvchi Kokand 1912 Kuruvchi Kokand 1912
1 - 3
Qizilqum Zarafshon Qizilqum Zarafshon
ERT
Dinamo Samarkand Dinamo Samarkand
0 - 0
Nasaf Qarshi Nasaf Qarshi
PERU PRİMERA - APERTURA
19:00
Universidad San Martin Universidad San Martin
- : -
ADT ADT
POLONYA 1. LİGİ
21:45
Korona Kielce Korona Kielce
- : -
Chrobry Glogow Chrobry Glogow
PRİMERA DİVİSİON RFEF
19:30
Castellon Castellon
- : -
Cornella Cornella
19:30
Linense Linense
- : -
Andorra Andorra
19:30
Calahorra Calahorra
- : -
Talavera Talavera
19:30
SD Logrones SD Logrones
- : -
Celta Vigo B Celta Vigo B
19:30
Badajoz Badajoz
- : -
Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
19:30
Atletico Sanluqueno Atletico Sanluqueno
- : -
Villarreal B Villarreal B
-
Racing Santander Racing Santander
2 - 0
Extremadura UD Extremadura UD
19:30
Albacete Albacete
- : -
Costa Brava Costa Brava
19:30
Sabadell Sabadell
- : -
Algeciras Algeciras
19:30
Cultural Leonesa Cultural Leonesa
- : -
UD Logroñés UD Logroñés
19:30
Zamora Zamora
- : -
Valladolid B Valladolid B
19:30
Real Union Real Union
- : -
Tudelano Tudelano
19:30
Deportivo La Coruna Deportivo La Coruna
- : -
Unionistas de Salamanca CF Unionistas de Salamanca CF
19:30
Racing Ferrol Racing Ferrol
- : -
Inter de Madrid Inter de Madrid
19:30
Sevilla Atletico Sevilla Atletico
- : -
Linares Deportivo Linares Deportivo
19:30
UCAM Murcia UCAM Murcia
- : -
Barcelona B Barcelona B
19:30
Alcoyano Alcoyano
- : -
Gimnastic Tarragona Gimnastic Tarragona
19:30
San Fernando CD San Fernando CD
- : -
CDA Baleares CDA Baleares
RUSYA PREMİER LİGİ
MS
Khimki Khimki
3 - 0
SKA-Khabarovsk SKA-Khabarovsk
MS
Ufa Ufa
1 - 2
FK Orenburg FK Orenburg
SİNGAPUR 1. LİGİ
MS
Tanjong Pagar Tanjong Pagar
4 - 2
Tampines Rovers Tampines Rovers
MS
Hougang United Hougang United
3 - 1
Balestier Khalsa Balestier Khalsa
SUUDİ ARABİSTAN PREMİER LİGİ
19:20
Al-Nassr Al-Nassr
- : -
Al Ahli SC Al Ahli SC
19:20
Al Faysali Al Faysali
- : -
Al Ettifaq Al Ettifaq
ŞAMPİYONLAR LİGİ
22:00
Liverpool Liverpool
- : -
Real Madrid Real Madrid
ŞİLİ PRİMERA B LİGİ
MS
Deportes Santa Cruz Deportes Santa Cruz
2 - 0
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
19:30
Puerto Montt Puerto Montt
- : -
Barnechea Barnechea
19:30
Santiago Morning Santiago Morning
- : -
Cobreloa Cobreloa
ŞİLİ PRİMERA LİGİ
MS
Curico Unido Curico Unido
3 - 0
Coquimbo Unido Coquimbo Unido
22:00
La Serena La Serena
- : -
Audax Italiano Audax Italiano
TACİKİSTAN 1. LİGİ
15:30
Regar-TadAZ Regar-TadAZ
- : -
FK Khujand FK Khujand
15:30
CSKA Pomir Dushanbe CSKA Pomir Dushanbe
- : -
FC Khatlon FC Khatlon
15:30
Ravshan Ravshan
- : -
Fayzkand Vose Fayzkand Vose
15:30
Istaravshan Istaravshan
- : -
FK Eskhata FK Eskhata
URUGUAY PRİMERA - APERTURA
21:00
Cerro Largo Cerro Largo
- : -
Liverpool Montevideo Liverpool Montevideo
23:30
Boston River Boston River
- : -
Montevideo City Montevideo City
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
MS
Aragua FC Aragua FC
0 - 1
Portuguesa FC Portuguesa FC
MS
Estudiantes Merida Estudiantes Merida
2 - 0
Mineros De Guayana Mineros De Guayana
reklam
reklam
# TAKIMLAR O AV P
1 Trabzonspor 38 33 81
2 Fenerbahçe 38 35 73
3 İttifak Holding Konyaspor 38 21 68
4 Medipol Başakşehir 38 20 65
5 Aytemiz Alanyaspor 38 9 64
6 Beşiktaş 38 8 59
7 Fraport TAV Antalyaspor 38 7 59
8 VavaCars Fatih Karagümrük 38 -5 57
9 Adana Demirspor 38 13 55
10 Demir Grup Sivasspor 38 2 54
11 Kasımpaşa 38 10 53
12 Atakaş Hatayspor 38 -4 53
13 Galatasaray 38 -2 52
14 Yukatel Kayserispor 38 -7 47
15 Gaziantep FK 38 -8 46
16 GZT Giresunspor 38 -6 45
17 Çaykur Rizespor 38 -27 36
18 Altay 38 -18 34
19 Göztepe 38 -37 28
20 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 38 -44 20
# TAKIMLAR O AV P
1 Pendikspor Futbol 34 31 77
2 Amed Sportif Faaliyetler 34 8 57
3 TECO Karacabey Belediyespor 34 17 56
4 Isparta 32 Spor 34 11 55
5 Tarsus İdman Yurdu 34 9 55
6 Anagold 24Erzincanspor 34 17 54
7 Bucaspor 1928 34 8 53
8 Kırşehir Belediyespor 34 9 49
9 Ankara Demirspor 34 9 49
10 Weecoins Kırklarelispor 34 5 47
11 Şanlıurfaspor 34 9 46
12 Nazilli Belediyespor 34 -1 45
13 Uşakspor A.Ş. 34 -16 40
14 CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor 34 -10 38
15 Pazarspor 34 -25 34
16 Akhisarspor 34 -22 31
17 Karatay Termal 1922 Konyaspor 34 -16 29
18 Eskişehirspor 34 -43 22
19 GMG Kastamonuspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Sakaryaspor 38 51 84
2 1461 Trabzon FK 38 31 74
3 Bodrumspor 38 34 72
4 Sivas Belediyespor 38 32 69
5 An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 38 15 66
6 Silahtaroğlu Vanspor FK 38 9 66
7 Çorum FK 38 17 65
8 Afjet Afyonspor 38 23 62
9 Ankaraspor 38 13 55
10 Somaspor 38 0 53
11 İnegölspor 38 -3 51
12 Etimesgut Belediyespor 38 -9 47
13 Serik Belediyespor 38 -8 45
14 Sarıyer 38 -9 43
15 Diyarbekirspor 38 -12 41
16 Adıyaman FK 38 -24 41
17 Turgutluspor 38 -31 37
18 Ergene Velimeşespor 38 -34 35
19 Niğde Anadolu FK 38 -39 29
20 Kahramanmaraşspor 38 -56 19
# TAKIMLAR O AV P
1 Manchester City 6 8 12
2 Paris St Germain 6 5 11
3 RB Leipzig 6 1 7
4 Club Brugge 6 -14 4
reklam